W DNIU 23 MARCA 2024 R. ODBYŁO SIĘ IV WIELKIE SPRZĄTANIE JAWORZA

Do czwartej już akcji śmieciobrania w Jaworzu, włączyła się jak do tej pory rekordowa ilość - ponad 200 osób! 

Licznie zgromadzonych powitała pełniąca funkcję wójta gminy Anna Skotnicka-Nędzka. Obecni byli również wiceprzewodnicząca Rady Gminy Jaworze Agnieszka Nieborak, radne Rady Gminy Jaworze: Dorota Mamorska, Magdalena Krzemień, radni Rady Gminy Jaworze: Tomasz Gwóźdź, Piotr Filipkowski, Jan Bożek oraz dyrektor Ośrodka Promocji Gminy Jaworze Jolanta Witkowska razem z naczelnikiem Wydziału Mienia i Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Gminy Jaworze Marcinem Bednarkiem, który był głównym koordynatorem całej akcji.
Uczestnicy zostali podzieleni na 4 grupy zgodnie z 4 rejonami śmieciobrania wyznaczonymi na mapce. Uwzględniając sugestie mieszkańców Jaworza, w tym oku sprzątane były również dodatkowe rejony. Śmieci były na bieżąco segregowane podczas ich zbierania.
Organizatorzy byli bardzo zadowoleni z frekwencji i pogody, która w tym dniu wyjątkowo dopisała.
 
W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim, którzy tak aktywnie zaangażowali się w akcję śmieciobrania, dziękujemy dyrekcji, nauczycielom, opiekunom, dzieciom i młodzieży z placówek oświatowych: Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Dąbrowskiej w Jaworzu, Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworzu, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Jaworza oraz harcerzom z 11 Grunwaldzka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska " Impessa" , zuchom 22 Grunwaldzkiej Gromady Zuchowej "Leśne Duszki" z Jaworza oraz dzieciom i młodzieży z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Jaworzu, przedstawicielkom Kręgu kobiet - Środa jest kobietą oraz przedstawicielom z innych organizacji pozarządowych działających w Jaworzu. 
 
Dziękujemy gościom i mieszkańcom Jaworza!
 
 
 
 
 
 

 


FOTORELACJE

SUKCES PLASTYCZNY - XII EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO POCZTÓWKA Z BIELSKA-BIAŁEJ

PODSUMOWANIE ROKU ARTYSTYCZNEGO 2023/2024 - wernisaż Fot. T. Wróbel

CZERWCOWY KONCERT 2024 fot. T. Wróbel