WYSTAWA ZBIOROWA RYSUNKU I MALARSTWA GRUP TWÓRCZYCH DZIAŁAJĄCYCH PRZY GALERII SZTUKI NA ZDROJOWEJ

 

  W dniu 26 listopada 2021 r. o godz. 18:00 odbył się pierwszy w tym roku wernisaż wystawy zbiorowej malarstwa grup twórczych, działających od września 2021 r. przy Galerii Sztuki na Zdrojowej w Jaworzu.

 
 Dziękujemy Państwu za przybycie w dniu 26.11.2021 r. na wernisaż malarstwa grup plastycznych, działających od września 2021r. w Galerii Sztuki na Zdrojowej w Jaworzu. Była to pierwsza wystawa po prawie 2 - letniej przerwie spowodowanej pandemią, tym bardziej cieszymy się z Państwa obecności !!!
  Na wystawie, zaprezentowane zostały prace dorosłych uczestników warsztatów artystycznych z grupy- Kalejdoskop Sztuki, dziecięcej grupy - Dolina Kreatywności- działających pod kierunkiem kierownika galerii, artysty plastyka - Pani Anety Kwaśnej oraz prace grupy malarskiej - Pacykarki, młodzieżowej grupy- Światłocień, które prowadzi artysta plastyk Pani Alicja Wątor.
  Wydarzenie zaszczycili swoją obecnością przewodniczący Rady Gminy Jaworze Pan Zbigniew Putek oraz zastępca wójta Gminy Jaworze Pani Anna Skotnicka-Nędzka.
Na wernisażu zostało zaprezentowane również nowe logo galerii, którego pomysłodawczynią i projektantką jest Pani Aneta Kwaśna.
  Gratulujemy instruktorkom artystycznym sukcesu! Gratulujemy uczestnikom warsztatów przepięknych prac, wykonanych w różnych technikach plastycznych. Dziękujemy bardzo Pani Małgorzacie Koniorczyk za piękne zdjęcia oraz muzykowi Tomaszowi Madzi za piękną oprawę muzyczną wernisażu. Zapraszamy Państwa na fotorelację z wydarzenia. Wystawę można będzie oglądać do 30.12. 2021 r.
  Zapraszamy serdecznie do Galeria Sztuki na Zdrojowej.
 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

wernisaż

 


FOTORELACJE

II Magia Świąt w Jaworzu. Fot. Marcin Czyżewski

The ThreeX - Muzyka Świata. 26.11.2022 r. Fot. M. Czyżewski

WERNISAŻ WYSTAWY BIŻUTERII ARTYSTYCZNEJ - MIEDZIANA MAGIA -